KONST / Litografier / Färglitografi 11482136

nr 1148 2136

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Färglitografi, Alf Olsson, 'På Slätten', -78, signerad och numrerad 78/310, motivet: 22x27

Utrop:

400 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:39:23

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson