KONST / Litografier / Färglitografi 11482136
nr 1148 2136
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Alf Olsson, 'På Slätten', -78, signerad och numrerad 78/310, motivet: 22x27
Utrop:
400 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:39:23
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson